کاربرد و فواید استفاده از اسپری پاک کننده تلویزیون


: 435

مهم نیست چه نوع تلویزیونی با چه برندی در منزل استفاده می کنید، چه ال ای دی سامسونگ و چه ال ای دی ال جی فرقی نمی کند، باید در نگه داری آن حساسیت بالا به خرج داد. شاید خیلی ها به دلیل ترس از خراب شدن صفحه نمایش تلویزیون، از تميز كردن آن سرباز کنند. اما خوشبختانه شرکت های زیادی به این مسئله توجه داشته اند و با تولید اسپری پاک کننده تلویزیون ال ای دی و اسپری پاک کننده تلویزیون ال سی دی مناسب، امکان تمیز کردن led و lcd را فراهم نموده اند.

چرا باید از اسپری پاک کننده تلویزیون استفاده کنیم؟

                                             

 

1. با استفاده از اسپری پاک کننده تلویزیون آیو پاک كردن اثر انگشت و حتی گرد و غبار صفحه تلویزیون شما به راحتی امکان پذیر است.

2. با کمک اسپری پاک کننده ال ای دی تلویزیون و اسپری پاک کننده ال سی دی تلویزیون یا همان کیت پاک کننده صفحه نمایش تلویزیون، تمیز نمودن پنل تلویزیون کار بسیار راحتی خواهد بود.

3. اسپری پاک کننده تلویزیون حتی به عنوان اسپری تمیز کننده کامپیوتر و لپ تاپ ، تبلت و صفحه عینک هم میتوان استفاده کرد.

4.اسپری پاک کننده تلویزیون آیو نه تنها فاقد الکل و آمونیاک است، بلکه به هیچ عنوان به صفحه نمایش شما آسیب نمیرساند.

5. بطور کلی می توان گفت اسپری پاک کننده تلویزیون آیو بدون الکل بوده و دارای خاصیت آنتی باکتریال و استاتیک است، اسپری پاک کننده تلویزیون آیو مانع جذب آلودگی و گرد و خاک شده و با بهره گیری از فناوری نانو تکنولوژی تولید شده است، از عصاره‌ های طبیعی و گیاهی تهیه شده و سازگار با محیط زیست است، اسپری تمیز کننده تلویزیون آیو کیفیت بسیار بالا در تمیز کنندگی سطوح و مناسب صفحات ال ای دی و ال سی دی تلویزیون و مانیتور کامپیوتر و لپ تاپ و تبلت است.

آدرس ارتباطی ما

 

_________  تــــمــــاس بــــا مــــا   ________

 

موبایل : 09194884317
اینستاگرام : AIO-COMPANY
آدرس : تهران . جاده آبعلی . بومهن خیابان عسگری فروردین شمالی . بن بست صبا 2 پلاک 40-کد پستی 1656114349