آموزش نصب تلویزیون روی دیوار


: 1337

توجه داشته باشید که دیوار و یا سطح نصب پایه دیواری تلویزیون ال سی دی یا تلویزیون ال ای دی باید قادر به تحمل وزن پایه و نمایشگر را داشته باشد ، در غیر این صورت ساختار محل نصب براکت دیواری باید تقویت گردد.

توجه داشته باشید که دیوار و یا سطح نصب پایه دیواری تلویزیون ال سی دی یا تلویزیون ال ای دی باید قادر به تحمل وزن پایه و نمایشگر را داشته باشد ، در غیر این صورت ساختار محل نصب براکت دیواری باید تقویت گردد. برای نصب این مدل از پایه دیواری تلویزیون ، به دو نفر نیازمند می باشیم و عدم استفاده مناسب از تجهیزات ایمنی و ابزارهای لازم ، موجب بروز صدمات و جراحات جدی می گردد. این محصول از محصولات طراحان نوین جهت نصب بر روی دیوار آجری و یا دیوار های بتنی طراحی گردیده است. هیچ گاه تلویزیونی با وزن بیشتر از وزن ذکر شده بر روی پایه دیواری (براکت دیواری) تلویزیون ال سی دی نصب ننمایید زیرا امکان خرابی محصول و یا باعث بروز صدمات انسانی می گردد.
لطفا قبل از اقدام به نصب براکت تلویزیون ال ای دی به روی دیوار ، دستور العمل و راهنمایی هر بخش را به طور کامل خوانده و سپس اقدام به نصب نمایید. در صورت عدم درک به طور کامل و یا قسمت هایی از دستورالعمل ، لطفا با یک نصاب حرفه ای جهت نصب تماس حاصل فرمایید.

ابزار های مورد نیاز برای نصب تلویزیون روی دیوار

گام 1 : ابتدا محل مورد نظر را انتخاب نمایید ، مطمئن شوید که قدرت لازم جهت نگه داری تلویزیون ال سی دی و پایه دیواری تلویزیون LED را داراست. از پایه دیواری کمک بگیرید و محل پیچ ها را مانند شکل زیر علامت بزنید. به تراز بودن پایه و فاصله مناسب و استاندارد براکت دیواری تلویزیون از زمین توجه داشته باشید. سپس جای پیچ ها را دریل کنید به طوری که سوراخ هایی به عمق 50 میلیمتر و قطر 10 میلیمتر ایجاد شود . رولپلاک ها را داخل سوراخ ها قرار داده و با سطح دیوار یکسان نمایید.

نحوه نصب رولپلاک به دیوار

گام 2 : براکت دیواری تلویزیون را بر روی دیوار قرار داده و با چهار پیچ و واشر مناسب پایه دیواری تلویزیون ال ای دی یا تلویزیون ال سی دی را در جای خود محکم نمایید.

نحوه نصب پایه تلویزیون به دیوار سری tw”

گام 3 : در این مرحله جهت نصب تلویزیون LCD یا تلویزیون LED به دیوار ، باید براکت ها را به پشت مانیتور همان طور که در تصویر زیر ملاحظه می فرمایید ، متصل نمایید. ترتیب قرار گرفتن پیچ ها و واشر ها و بوش پلاستیکی را رعایت فرمایید. به محل بسته شدن پیچ ها دقت فرمایید تا متقارن و متناسب با سوراخ های پشت نمایشگر و متناسب با استاندارد VESA باشد.

گام 4 : با راهنمایی گرفتن از تصویر زیر می توانید نحوه قرار گرفتن براکت پشت نمایشگر بر روی پایه دیواری را ملاحظه فرمایید. بهتر است این کار توسط دو نفر صورت گیرد و تا زمانی که از اتصال مناسب براکت دیواری تلویزیون ال سی دی اطمینان حاصل نشده است ، از رها کردن نمایشگر خودداری فرمایید.

گام 5 : با استفاده از دستگیره ای که در کنار براکت ها قرار دارد می توانید زاویه مناسب را بین زاویه مشخص شده برای این محصول تعیین نموده و به کمک دستگیره آن را در جای خود ثابت نگه دارید.محلی از دیوار را انتخاب نمایید که محکم و سفت باشد و تحمل 45 کیلوگرم وزن را داشته باشد. شما باید جهت نگه داری و کارکرد صحیح طراحان نوین ، هر دو ماه یک بار آن را کامل چک نمایید و برای تمیز کردن آن هرگز از پارچه های خیس و یا مرطوب استفاده نکنید همچنین از محصولات طراحان نوین در محیط های مرطوب استفاده ننمایید.

نمایش اهرم چرخش پایه تلویزیون دیواری

جهت نصب پایه دیواری تلویزیون، به دلیل استفاده از لوله خرطومی و یا بریگمان جهت سیم کشی توکار ، برای جلوگیری از هرگونه حادثه احتمالی، ابتدا از مسیر سیم کشی محل نصب پایه دیواری تلویزیون اطمینان کافی حاصل نمایید.توجه داشته باشید که تلویزیون های پلاسما، نسبت به تلویزیون های ال ای دی و یا نمایشگر های ال سی دی دارای وزن بیشتری می باشند، لذا در صورتی که می خواهید پایه دیواری را در خانه های قدیمی استفاده نمایید، از قرار گیری رولپلاک در داخل بدنه آجری اطمینان حاصل فرمایید.

آدرس ارتباطی ما

 

_________  تــــمــــاس بــــا مــــا   ________

 

موبایل : 09194884317
اینستاگرام : AIO-COMPANY
آدرس : تهران . جاده آبعلی . بومهن خیابان عسگری فروردین شمالی . بن بست صبا 2 پلاک 40-کد پستی 1656114349